Zdjęcia, które miały być początkiem


Mimo że od tego koncertu już kilka miesięcy minęło postanowiłem podzielić się z Wami większą ilością zdjęć niż te kilka, które można zobaczyć w zakładce FOTOGRAFIA KONCERTOWA. Ciekawostką jest to, że gdyby nie mój przyjaciel, który jest fanem Justyny to pewnie nawet nie wiedziałbym o tym wydarzeniu. To on namówił mnie bym skontaktował się z managerem Artystki i spytał o pozwolenie na wykonanie zdjęć. Tak się wtedy cudownie złożyło, że na Facebook'u agencji koncertowej, do której "należy" Justyna Steczkowska znalazło się ogłoszenie, że poszukują fotografa koncertowego do współpracy. Jasna cholera! ale mi się trafiło! Dobra, umówiłem sie z Panem Łukaszem (manager J.S.) przed koncertem, wytłumaczył mi co i jak, wspomniał oczywiście, że szukają fotografa i żebym się postarał bo to może być dla mnie szansa.

Cały byłem podekscytowany, bo tak bardzo chciałem mieć tę pracę, starałem się by zdjęcia wyszły

na prawdę dobre, by Justyna lśniła... Nawet podałem jej bucik, który niechcący spadł jej ze stopy w szybkim tańcu:) podziękowała i nazwała mnie KSIĘCIEM :) - tak tak, Kopciuszek i te sprawy... Po koncercie - z resztą bardzo pięknym, barwnym - podziękowałem telefonicznie managerowi

za możliwość fotografowania i szybko wróciłem do domu ponieważ chciał jak najszybciej te zdjęcia. Siedziałem i wybierałem.

Z tysiąca wyselekcjonowałem 80, obrobiłem i wysłałem. Na drugi dzień zobaczyłem tylko swoje jedno zdjęcie na Facebook'u tej agencji koncertowej i na stronie Justyny. Od tamtej pory próbowałem nawiązać kontakt z Panem Łukaszem ale tak jakby zapadł się pod ziemię. Nie odpisywał na maile, sms-y, nie odbierał telefonów. Coż więc moja "kariera" znów poszła w cholerę, zastanawiam się tylko czemu mi chociaż nie odpisał czegoś w stylu "Tak, twoje zdjęcia są do d**y , odwal się!" ? Z tego co wiem, to nie widziałem, potem by jakiś nowy fotograf z nimi współpracował... Tak więc co by się nie zmarnowały i cieszyły oko fanów Pani Justyny Steczkowskiej poniżej zdjątka z tego wydarzenia :) P.S: miłe będzie jeśli zostawicie jakiś komentarz, Dużo dobrego Kochani!

#koncert #justynasteczkowska #steczkowska #alkimja #25lat #płytaCD #łódź #filharmonia #muzyka #gwiazda #fotografiakoncertowa #zdjęciamanager #agencjakoncertowa

127 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

CAYRA